Akademik Çeviri

Hızlı Akademik Çeviri Hizmeti

Akademik çeviri alanında, etkin ve güvenilir ödev çevirisi ve tez çevirisi , makale çevirisi, essay ve ödev taslağı çevirileri, uzmanlık tezi çevirisi, kompozisyon çevirisi, bildiri özeti çevirisi, biyografi çevirisi, akademik psikoloji çevirisi, araştırma çevirisi, sosyoloji çevirisi gibi pek çok akademisyen tarafından tavsiye edilen hizmetlerinden faydalanmak için Buceti tercüme ekibi olarak akademik  çeviri konusunda sizlere profesyonel hizmet sunmaktayız.

Dilerseniz  akademik çeviri dışında  özel alanlarda bile alanında uzman çevirmenlerimiz ile akademik makale çevirisi işlemini sağlayabiliriz. Kelime başı ücretlendirme yapan akademik tercüme bürosu Buceti, çevirinizi öncelikle profesyonel tercümanlarımız tarafından hedef dile çevirip sonrasında iki ayrı akademik tercüme alanında uzman tercümanımız tarafından kalite kontrolü yapmaktadır. Haftanın her günü sizlere akademik çeviri hizmeti sunmaktan mutluluk duyar.

Top Margin

 

 

Uzman Akademik Tercüme Desteği

Buceti ekibini akademik geçmişi bulunan tercümanlar oluşturduğu için Tez özeti (Abstract) ve araştırma özeti tercüme işlemleri için sizlere kalite garantisi sunuyor. İhtiyacınız olan hizmet ister yüksek lisans tezi tercümesi, isterse bir akademik son okuma hizmeti olsun; Buceti size her koşulda ihtiyacınız olan konu üzerine en deneyimli tercümenlarla hizmet sunacaktır.

 

Top Margin

Formumuzu doldurun, hızlı ve uygun fiyatlı teklif alın!

Top Margin

Neden Buceti?

Top Margin

Güvenilirlik

Her dilde Noter Yeminli tercümanlarımızla kişisel bilgilerinizi ve tercümelerimizi karşılıklı imzalayabileceğimiz gizlilik sözleşmemiz ile güvence altına alıyoruz.

Zamanında Teslim

Belirleyeceğimiz süre içerisinde Türkiye’nin neresinde olursanız olun ücretsiz kurye ve kargo hizmetimizle çevirinizi zamannda teslim ediyoruz.

Profesyonel Ekibimiz

Seçkin üniversitelerin mütercim tercümanlık bölümlerinden mezun profesyonel tercümanlarımızla çeviri sürecinde 7\24 yanınızdayız.

Teklif Alın

Bizlerle iletişim sayfasından ya da anasayfada yer alan teklif alın formunu doldurarak ulaşablirsiniz.