Çince Makina Kurulumu

Alanında uzman Çince mütercim tercümanlarımız Çin’den ithal edilen makinalarınızın kurulum sürecini en güvenilir şekilde tamamlamanıza yardımcı olur.

Çince olarak yazılmış olan veya bizzat Çinli teknisyenler veya mühendislertarafından kurulum aşamasında Çince olarak anlatımı yapılan makina kurulumlarında görev alacak tercümanların Çince bilgisinin yanı sıra teknik tercüme tecrübelerinin de olması gerekir. Çince kaynaktan aktarılacak olan terminolojilerin tercümesini yapacak olan tercümanın, teknik terimlerin Türkçe karşılıklarını bildiği gibi teknik anlamlarına da vakıf olması hayati önem taşımaktadır. Bu sebeple alanında uzman tercümanlarla birlikte çalışmaktayız. Kurulumunu yapacağınız makinanın özelliğini göre tercümanlarımız seçilmekte ve yönlendirilmektedir.

Ekibimiz genellikle mühendislik mezunu insanlar tarafından oluşmaktadır. Bu nedenle de makine terminolojisine oldukça hakimdirler. Eğitimlerini Çin’de tamamlayan ekibimiz oldukça akıcı Çince konuşmakta olup, makina kurulumunu en hızlı ve sağlam şekilde tamamlamayı hedefler.