Hakkımızda

Top Margin

Biz Kimiz ?
Buceti Tercüme ve Danışmanlık Limited Şirketi 2018 yılında İstanbul`da kurulmuştur. Çince Mütercim Tercümanlık ve Dış Ticaret bölümü mezunu bir kurucu tarafından kurulan şirket, Çince dilinin yanısıra Türkçe-Ingilizce, Türkçe-Rusça, Türkçe-Almanca Türkçe-Bulgarca ve Türkçe-Arapça dillerinde de yazılı, sözlü, ardıl, yeminli ve noter yeminli çeviri hizmeti vermektedir.

Buceti Tercüme ve Danışmanlık Limited Şirketi Çine ithalat ve ihracat konusunda danışmanlık hizmetide vermektedir. Şirketinizin istediği ürün doğrultusunda pazar araştırması yapıp, doğru kalitede doğru ürünü uygun fiyata tedarik ederek şirketinize sunar. Anlaşma sağlandıktan sonra fabrika kontrolünden, numune teminine, ürün kalite kontrolünden, gümrük mevzuatına kadar olan süreçte şirketinizin yanında olarak bu süreci sizin için daha kolay bir hale getirir.

Tercümanlık ve ticari danışmanlık dışında Eğitim Danışmanlığı, Çince Eğitim, Yabancılara Türkçe Eğitim, Online Dil Eğitimi, Turizm ve Çince Rehberlik gibi sektörlerde hem Türkiyede hem de Çinde bulunan deneyimli ekibiyle istediğiniz her an sizlere yardımcı olmayı hedefleyen Buceti Tercüme ve Danışmanlık Limited Şirketi, bu iki değerli ülke arasında bir köprü görevi görmektedir.

Neler Yapıyoruz ?

Buceti Tercüme ve Danışmanlık Limited Şirketi olarak Türkiye'de ilk ve tek olan Çince-Türkçe Kelime Kartları üretiyoruz. A1 seviyesinden B2 seviyesine kadar olan kelime kartlarımız Çince öğrenmek ve Hsk sınavına hazırlanmak isteyenler için vazgeçilmez bir kaynak haline geldi. Sizlere yine Türkiye'de ilk olan Çince Eğitim Kitleri hazırladık. Çince-Türkçe deneme sınavları üzerine çalışmaya devam ediyoruz.

Sizleri ücretsiz eğitim almak üzerine Çin'e gönderiyoruz. Lisans, Yüksek Lisans, Doktora ve dil eğitimi programlarında ücretsiz olarak eğitim almanızı sağlıyoruz.

Ağırlıklı olarak Çince-Türkçe çeviriler yaparak, iki ülke arasındaki iletişimi sağlıyoruz.

Çin'den gelen misafirlerinizi ağırlamanızda, gerçekleşecek olan toplantılarınızda, yapılacak olan gezilerde yanınızda olarak hislerinize tercüman oluyoruz.

Bu iki kıymetli ülke arasında iletişimi sağlamaktan dolayı mutluluk duyuyoruz.

Top Margin