İthalat & İhracat Danışmanlığı

Buceti Tercüme ve Danışmanlık Limited Şirketi Çin'den ithalat ve Çin'e ihracat sürecinizde yanınızda. Şirketimizin sağladığı hizmetler:

Ürün ve Fiyat Araştırması
Şirketimiz sizin için ihracat veya ithalat yapmak istediğiniz ürünle ilgili Çin'de bulunan potansiyel alıcı ve satıcıları tespit eder. Sizin adınıza şirketlerle iletişime geçerek ürün ve şirket bilgilerini toplar, 1 haftalık bir araştırmanın ardından sizin için en uygun olan 5 firmayı tespit edip raporlayarak şirketinize sunar. Bu sayede Çin'de ihracat ve ithalat süreçlerinde yaşanan dolandırıcılık ve dil problemi yüzünden oluşan yanlış anlaşılmaların önüne geçilmiş olunur.

Fabrika Kontorolü ve Numune Temini
Raporlama işleminden sonra şirketiniz ürün ve fiyat konusunda uygun üreticiyle anlaşma yoluna girdiğinde, isteğiniz üzerine Çin'de bulunan tercüme ekibimiz sizin için görüntülü bir fabrika kontrolü yapar ve aklınızdaki soruları anında sormanızı sağlar. Daha sonra numune temini sağlanır.Eğer bizzat kendiniz fabrikayı ziyaret etmek isterseniz tercüman arkadaşlarımız sizlere eşlik eder.

Gümrük Mevzuatı
Çin Gümrük Mevzuatında deneyimli arkadaşlarımız ürün ithal etme ve ihraç etmeden önce sizin için vergi muafiyeti yada ekstra oluşabilecek masrafları raporlar. Bu şekilde ithalat veya ihracatınız avantaj ve dezavantajlarını görmüş olursunuz.

Ürün Kalite Kontrolü
Çin'de üretilen ürünlerin ürün kalite skalası oldukça geniştir. Görüntü olarak aynı görünen fakat kalite bakımından oldukça farklı olan ürünler bulunmaktadır. Aldığınız ürünün yanlış bir şekilde gelmesinin önüne geçmek amacıyla şirketimizin Çin'de bulunan ekibi sizin için satın aldığınız ürünü kontrol eder.

Son Kontrol
Bu aşama sürecin en önemli aşamasıdır. Çin'de bulunan ekibimiz ithal edeceğinizin ürünün miktarının ve özelliklerinin sözleşmeye uygun olup olmadığını kontrol ederek ortaya çıkabilecek bütün sorunların önüne geçer. Bu şekilde ithalat süreceniz sorunsuz bir şekilde gerçekleşmiş olur.