Web Sitesi Çevirisi

Web sitesi çevirisi sayesinde artık hedef kitlenize ulaşmak hem daha kolay hem de daha hzılı olacak. Tüm dünya sizin potansiyel pazarınız olabilir ve tek dilde olan siteniz tüm dünyaya hitap etmiyor olabilir. Bu sebeple web sitesi çevirisi hedef kitlenizi tüm dünya yapmanızı sağlayabilir. Alanında uzman ekibimizle birlikte bu süreçte dünya standartlarında ve sektörünüzün gerektirdiği her adımı dikkaete oalrak en iyi çeviriyi yapıyoruz.

Web sitesi tercümesi sayesinde hem kendinizi hem de ürünlerinizi tüm dünyaya ifade edebileceğiniz gibi tüm dünyaya pazarlayabileceksiniz..Farklı dillerdeki müşterileriniz, web sitenizdeki tercümenin kalitesine göre sizi bulacak ve ulaşacaktır. Web sitesi tercümesi ile üretmiş olduğunuz ya da satışa sunmuş olduğunuz ürünlerinizi ihracat yapabilceksiniz. Yaşadığımız bu dönemde dünyaya açılmanın en önemli adımlarından biri web sitesi çevirisi. Sektöre ne kadar hakim olsanız da dünya çapında, her sektörün ve dilin kendi terminolojileri bulunmaktadır.

Web sitesi tercümesi farkını profesyonel Buceti ekibiyle fark edin. Deneyimli ve alanında uzman mütercim tercümanlarımız sayesinde işimizi profesyonel şekilde yapıyoruz. Bizlere ulaşmak için iletişim sayfasında yer alan numaraları arayabilir, ya da whatssapp hattından bizlere ulaşabilirsiniz.

Web sitesi tercümesi konusundaki deneyimli ve tecrübeli ekibimiz her zaman sizin yanınızda!

Top Margin

Peki Web sitesi çevirisi nasıl yapılır?

Bizimle mail, whatsapp ya da telefonda ulaştıktan sonra, profesyonel proje yöneticimiz sitenizi inceleyecek. İçinde bulunduğunuz sektöre göre en uygun çeviriyi ve gerekli yapılacakların bir listesini çıkaracak. Sonrada size çevirinin yapılacağı zamanı ve fiyatlandırmayla ilgili bir teklif dosyası gönderecektir.

Çince, Almanca, İngilizce ve dillerinde web sitesi tercümesi yapıyoruz. Web sitenizin içerisinde bulunan metinlerin Word belgesine attıktan sonra bize yollamanız yeterli olacaktır.

Hedef kitle olarak gördüğünüz ülkelerde, içinde bulunduğunuz sektöre göre özel bir yazım dili ve terminoloji bulunması gerekir.. Uzman ekibimiz, sitenizi çevirirken hedeflediğiniz ülkelerin jargonuna göre ve şirketinizin dünya çapındaki adına yakışacak şekilde uygun bir dil ve terminoloji kullanacaktır.

Günümüzde teknoloji sayesinde, arama motorlarıyla dünya çapındaki milyonlarca siteye saniyeler içerisinde ulaşmak mümkün. Bu sebeple web sitesi tercümesi yapılırken google’da üst sıralarda çıkmanızı sağlayacak şekilde çeviri yapılmaya özen gösterilir.

Çince web sitesi tercümesi, Çince web sitesi çevirisi, İngilizce web sitesi çevirisi ve Almanca web sitesi çevirisi ile şirketinizi dünyaya açılmasını sağlamaya hazırız.

 

Top Margin

Formumuzu doldurun, hızlı ve uygun fiyatlı teklif alın!

Top Margin

Neden Buceti?

Top Margin

Güvenilirlik

Her dilde Noter Yeminli tercümanlarımızla kişisel bilgilerinizi ve tercümelerimizi karşılıklı imzalayabileceğimiz gizlilik sözleşmemiz ile güvence altına alıyoruz.

Zamanında Teslim

Belirleyeceğimiz süre içerisinde Türkiye’nin neresinde olursanız olun ücretsiz kurye ve kargo hizmetimizle çevirinizi zamannda teslim ediyoruz.

Profesyonel Ekibimiz

Seçkin üniversitelerin mütercim tercümanlık bölümlerinden mezun profesyonel tercümanlarımızla çeviri sürecinde 7\24 yanınızdayız.

Teklif Alın

Bizlerle iletişim sayfasından ya da anasayfada yer alan teklif alın formunu doldurarak ulaşablirsiniz.