Biz kimiz?

Buceti Tercüme ve Danışmanlık Limited Şirketi 2018 yılında İstanbul`da kurulmuştur. Çince dilinin yanısıra Türkçe-Ingilizce, Türkçe-Rusça, Türkçe-Almanca Türkçe-Bulgarca ve Türkçe-Arapça dillerinde de yazılı, sözlü, ardıl, yeminli ve noter yeminli çeviri hizmeti vermektedir.

 

Buceti Tercüme ve Danışmanlık Limited Şirketi Çine ithalat ve ihracat konusunda danışmanlık hizmeti de vermektedir. Şirketinizin istediği ürün doğrultusunda pazar araştırması yapıp, doğru kalitede doğru ürünü uygun fiyata tedarik ederek şirketinize sunar. Anlaşma sağlandıktan sonra fabrika kontrolünden, numune teminine, ürün kalite kontrolünden, gümrük mevzuatına kadar olan süreçte şirketinizin yanında olarak bu süreci sizin için daha kolay bir hale getirir.


Tercümanlık ve ticari danışmanlık dışında Eğitim Danışmanlığı, Çince Eğitim, Yabancılara Türkçe Eğitim, Online Dil Eğitimi, Turizm ve Çince Rehberlik gibi sektörlerde hem Türkiyede hem de Çinde bulunan deneyimli ekibiyle istediğiniz her an sizlere yardımcı olmayı hedefleyen Buceti Tercüme ve Danışmanlık Limited Şirketi, bu iki değerli ülke arasında bir köprü görevi görmektedir

Kurucumuz

   2018 İstanbul Okan Üniversitesi Çince Mütercim Tercümanlık bölümü mezunu olan Buket Çetinbaş Eryılmaz, 2022 yılında İstanbul Okan Üniversitesi Çeviribilim Tezli Yüksek Lisans programından mezun olmuştur. Yazmış olduğu tez, Çince Çeviribilim alanında ilktir.

 

   2018 yılında Buceti Tercüme ve Danışmanlık şirketini kuran Eryılmaz yeminli tercümanlık kimliğinin yanısıra, İstanbul Okan Üniversitesi Çince Mütercim Tercümanlık Anabilim Dalı Bölüm Başkanıdır. Çeşitli üniversitelerde misafir öğretim görevlisi olarakta görev yapmaktadır.

Buket Çetinbaş Eryılmaz

Sıkça Sorulan Sorular

En sık sorulan soruların yanıtları

Çeviri ve yayınevi, eğitim Çin’de hizmetleriyle ilgili en sık sorulan soruların yanıtlarını derledik. Çeviri hizmetleri SSS bölümümüzde programlar, ücretler, sürecimiz ve daha fazlası hakkında bilgi bulacaksınız.
man-reading-a-book-2861798
selective-focus-photo-of-man-using-laptop-1438081
Boyutu ne olursa olsun tüm müşteriler eşit derecede önemsiyoryuz. İster kar amacı gütmeyen küçük bir kuruluş olun ister küresel bir şirket olun, hizmetlerimizi ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve Mütercim Tercümanlık bölümü ekibimizle karşılıyoruz.
Çeviri projeniz için doğru fiyat almanın en iyi yolu teklif formumuzu doldurmaktır. Doldurduğunuzda size ücretsiz danışmanlık hizmeti vermekteyiz
Hsk kaynaklarımız en güncel kaynaklar olup, sınavda sorumlu olduğunuz tüm kelimeler yer almaktadır.
Çin’de eğitim için verilen burs, konaklama, eğitim, yaşam masrafları için her ay verilen ücreti kapsar.